Yoga Studio: Mind & Body

Sağlık ve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 182.7 MB
  • Version 3.9.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Gaiam, Inc.
Tüm yeteneklere uygun olarak geliştirilen bu uygulamada yoga yapmak için gerekli tüm bilgiye sahip olabilirsiniz!

Yoga yapmanın inceliklerini kolayca öğrenebileceğiniz bu uygulamada pek çok video ve görsel anlatım yer almaktadır. HD kalitedeki görselleri ve fon müzikleri ile keyifle öğrenebileceğiniz hareketleri Yoga Studio: Mind & Body uygulaması aşama aşama sizlere sunmaktadır. Özelleştirme ve zamanlama becerileri de sunan bu uygulama, yeni başlayanlar için en temel hareketleri kolay bir anlatımla göstermektedir.

Öğrenmeniz için en iyi planların yer aldığı bu uygulamada 70'den fazla yoga ve meditasyon bölümü yer almaktadır. Yeni başlayanlar, ara sınıflar veya biraz bilenler için ayrı ayrı kategorize edilmiş bölümleri tercih edebileceğiniz bu uygulamada hedeflerinizi de belirleyebilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşam için Yoga Studio: Mind & Body şart!

Ayrıntılı bilgiler ve canlı görüntüler sunan bu uygulamada tüm yeteneklere göre, yoga gücü, esneklik, gevşeme, denge gibi birleşimlerden oluşan kombinasyonlar bulunuyor. Her pozisyonun sırasını veya süresini de ayarlayabileceğiniz bu uygulamada takviminize göre programlarınızı senkronize edebilirsiniz.

Dilerseniz tavsiyeler ve talimatlarla öğreniminizi kolaylaştırabilir, dilerseniz de uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Hareketlerinizi yaparken zevkinize uygun fon müziklerini de ayarlayabileceğiniz Yoga Studio: Mind & Body uygulamasında yoganın keyfini doyasıya çıkarabilir, sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz!

 

Daha Fazla Göster
Yoga Studio: Mind & Body indir
DİĞER SÜRÜMLER