Yoga Studio: Mind & Body

Sağlık ve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 182.7 MB
  • Version 3.9.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Fit For Life LLC
Sağlıklı bir yaşam geçirmek istiyorsanız Yoga Studio: Mind & Body uygulaması tam size göre!

Kolaylıkla izleyebileceğiniz HD videolardan oluşturulmuş yoga derslerinin yer aldığı Yoga Studio: Mind & Body uygulaması yoga öğrenmeniz için gerekli her şeyi sizlere sunmaktadır. Özelleştirme ve zamanlama becerileri de sunan bu uygulama, yeni başlayanlar için en temel hareketleri kolay bir anlatımla göstermektedir.

Öğrenmeniz için en iyi planların yer aldığı Yoga Studio: Mind & Body uygulamasında 70'den fazla yoga ve meditasyon bölümü yer almaktadır. Yeni başlayanlar, ara sınıflar veya biraz bilenler için ayrı ayrı kategorize edilmiş bölümleri tercih edebileceğiniz bu uygulamada hedeflerinizi de belirleyebilirsiniz.

Ayrıntılı tavsiyeler ve talimatlarla öğreniminizi kolaylaştırabilir, dilerseniz de uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Tüm yeteneklere uygun olan Yoga Studio: Mind & Body uygulaması, yoga gücü, esneklik, gevşeme, denge gibi birleşimlerden oluşan kombinasyonlar da sunmaktadır. Her pozisyonun sırasını veya süresini de ayarlayabilir, takviminize göre programlarınızı senkronize edebilirsiniz.

Canlı görüntüler ve ayrıntılı bilgilerin yer aldığı bu uygulamada akıllı arama özelliğinden de faydalanarak; derslerin türüne, becerisine veya odaklanmasına dayalı pozlar bulabilirsiniz. Hareketlerinizi yaparken zevkinize uygun fon müziklerini de ayarlayabileceğiniz Yoga Studio: Mind & Body uygulamasında yoganın keyfini doyasıya çıkarın!

Yoga Studio: Mind & Body indir
DİĞER SÜRÜMLER